ملک یابی در زمینه های خرید و فروش املاک در ترکیه قیمت های ویژه خرید خانه در ترکیه ، آپارتمان ، ویلا و زمین...

ادامه

پروژه موصوف در قالب 12 بلوک شش طبقه مجزا، شامل یک طبقه همکف و پنج طبقه مسکونی با جانمایی 8 واحد در هر طبقه میب...

ادامه

فروش زمین در پیروزی و محدوده پیروزی-پیروزی نبرد شمالی کوچه قائمی راسخ پلاک 20-- 150 متر مساحت-- طول بر 3 متر--...

ادامه

مشارکت در ساخت مناطق 13 و 14 و 15 با بهترین شرایط و سازندهای بنام

ادامه
 
دکوراسیون اتاق خواب مرد مجرد
مردهای مجرد به غیر از ایکس‌باکس و تفریح با دوستان به چه چیزهای دیگری باید توجه کنند؟ دکوراسیون محل زندگی خود. چند سالی است در کشور ما هم باب شده است پسرها از خانواده های خود جدا می شوند و مجردی زندگی می کنند. اما بسیاری از آنها خانه های به هم ریخته دارند که تقریبا هیچ نوع دکور یا تزئینی ندارد. چرا باید این گونه باشد؟ صرف اینکه تنها زندگی می کنید دلیل نمی شود به دکوراسیون محل زندگی خود بها ندهید.

دید مردها در تزئین خانه با دید زنان بسیار فرق دارد. اصولا آدم ها سلیقه های متفاوت دارند اما اینجا دقیقا بحث جنسیتی مطرح است. زنان و مردان ارزش های متفاوت از هم برای تزئین خانه دارند. یکی از این تفاوت ها، نوع صحبت کردن آنها در مورد دکوراسیون خانه است. 

مردها اصولا هنگام صحبت در مورد آنچه می خواهند از ادبیات خاصی استفاده می کنند. بیشتر علاقه آنها در بحث دکوراسیون به سبک طراحی داخل اتومبیل بر می گردد: صندلی های چرمی، تزئینات چوبی، دوخت منحصربه فرد و رنگ متالیک. در مورد رنگ و بافت دیوارها و وسایل نیز همچون وسایل تکنولوژیک به خانه نگاه می کنند و مثلا انتظار دارند وسیله های اتاق خواب همچون آی‌پد مینیمالیستی و باریک باشند.

به عنوان یک طراح، برای تزئین اتاق خواب یک مرد مجرد باید مواردی را در نظر بگیرید. از جمله باید به خلاقیت فکر کنید. مثلا برای تزئین اتاق خواب آنها باید به بهترین اتاق بهترین هتلی که اقامت داشته اند فکر و تا حد امکان اتاق را شبیه آنجا درست کنید. بیشتر مردهای مجرد به واسطه شغل خود زیاد مسافرت و اگر پولدار باشند مسلما در هتل های لوکس اقامت می کنند. بنابراین مهم است که پیش از دکوراسیون این مسایل را در نظر داشته باشید.

اتاق های هتل همیشه بهترین استفاده را از همه فضاها برده اند. طراحی مینیمالیستی در کنار کاربرد و راحتی مسافر در طراحی همه آنها لحاظ شده است. بنابراین، شما هم این مسایل را در ذهن داشته باشید و سعی کنید همه موارد لازم را به بهترین شکل ممکن در اتاق پیاده کنید.

ترفندهایی برای طراحی اتاق خواب مردهای مجرد

مرتبط با سبک زندگی

طراح و دکوراتور باید پیش از هر اقدامی در مورد سبک زندگی فردی که قرار است خانه اش را تزئین کند، اطلاعات کسب کند. به طور مثال، آیا صاحب خانه زیاد سفر می رود؟ شیفت شب کار می کند؟ پرده و تاریکی اتاق برایش چقدر مهم است؟ آیا در رختخواب تلویزیون تماشا می کند؟ آیا صبح ها اخبار مطالعه می کند؟ همه این موارد در طراحی اتاق خواب یک مرد بسیار مهم هستنند زیرا باید المان های مرتبط با این سبک زندگی انتخاب و در اتاق به کار گرفته شوند.

خیلی خودخواه نباشید

تا چند وقت می خواهید مجردی زندگی کنید؟ بالاخره زمانی می رسد که باید فردی را وارد ندگی خود کنید. باید ازدواج کنید. پس سعی کنید اتاق خواب را به گونهای تزئین کنید که در آینده برای اقامت یک زوج هم مناسب باشد. به طور مثال، می توانید یک آینه تمام قد در اتاق بگذارید. یا رنگ و طرح هایی انتخاب کنید که صددرصد مردانه نیستند.

استفاده از رنگ های خنثی

مردها عموما رنگ هایی همچون توسی، سفید و مشکی را به هر رنگ دیگری ترجیح می دهند. اما بهتر است از رنگ های دیگر هم بهره بگیرید. به جای استفاده از تابلوهای بزرگ، تابلوهای کوچک و متنوع به دیوار نصب کنید. مشکی و توسی برای اتاق خواب کمی زمخت و خشن هستند بنابراین، از وسایل و رنگ هایی که کمی فضا را نرم و راحت کنند نیز استفاده کنید.

در خرید تشک دست و دل باز باشید

مردهای مجرد چون تعلق خاطر چندانی به خانه ندارند تا دیر وقت سر کار هستند و بیشتر زمان خانه بودن آنها صرف خواب می شود. پس بهتر است تختخواب نرم و راحتی داشته باشید تا همین ساعت هایی که خانه هستید، از آرامش زیاد آن بهره بگیرید. باکس های خوشخواب کمی گران قیمت تر از خوشخواب های معمولی هستند اما راحتی و زیبایی بیشتری هم دارند.


توجه به امکانات بصری

استفاده زیاد از وسایل الکترونیک در اتاق خواب مردها می تواند مُخل آسایش آنها بشود. اما به طور محدود از تکنولوژی همچون یک تلویزیون یا کنسول بازی می توان در اتاق آنها گنجاند به شرطی که خیلی راحت جمع شوند و جلوی چشم هم نباشند. مثلا، کمد تلویزیون یا نمایشگرهای دیواری راهکارهای خوبی هستند.

نمایش وسایل

مردها بیشتر از زنان به جمع کردن وسایل مختلف علاقه دارند. به طور مثال، انواع گیتار، وسایل ضبط استریو، دوربین های قدیمی، گرامافون، تخته موج سواری، اسکیت و ... . همه ماجرا به اینجا ختم نمی شود. آنها علاوه بر جمع آوری خیلی هم دوست دارند وسایلشان را به نمایش بگذارند. همین علاقه را می توان در دکور اتاق آنها پیاده کرد.


توجه به اصول طراحی

مردها دوست دارند همه وسایل همیشه جایی برای خود داشته باشند. به طور مثال، در کنار تخت باید پریز برق و یک میز باشد تا بتوان موبایل را روی آن قرار داد و شارژ کرد. یا کمد بزرگی با انواع طبقه بندی ها و جایگاه های مشخص برای انواع لباس، پیراهن، تی شرت، شلوار، کت و شلوار، کفش، جوراب  و ... داشته باشند.


وقتی یک مرد یک جایی را برای کفش های خود انتخاب کرد، همیشه کفش هایش را همان جا پیدا خواهد کرد. آنها از این نظم لذت می برند و حوصله ندارند وسایل را جابه جا کنند و هر بار که چیزی می خواهند همه اتاق را جست‌وجو کنند.

موضوعات مرتبط:

در این مجموعه نمونه هایی جدید از مدل های دکوراسیون اتاق خواب را تماشا کنید. 1. تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دهید: مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنید آنها در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید. مثلاً قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشیمن باریک باعث می شود که اتاق وسیعتر نشان دهد.

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

دکوراسیون اتاق خواب چه خوب که اتاق خواب ما فقط برای استراحت باشد نه کار یا درس و... و چه خوب که در این فضای کاملا شخصی درعین سادگی یادگاری ها و نشانه هایی باشد که ما را از دنیای بیرون جدا کند و آرامش دهد. ترکیب یاسی و سبز به اتاق بچه ها فضایی شیرین و کمی سنتی می دهد

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

همه ما تجربه ورود به یک خانه جدید را داریم، حالا آن خانه را خریده باشیم یا اجاره کرده باشیم خیلی فرق نمی کند. وقتی وارد خانه ای نو می شویم اولین مکانی که توجه خانم خانه به آن جلب می شود، آشپزخانه است.

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

وقتی صحبت از رنگ آمیزی دیوار‌ها و در و پنجره منزل می‌شود، شاید با خودتان بگویید: «خب این که کاری ندارد. رنگ و قلم مو را برمی‌داریم و یک تغییر دکوراسیون حسابی انجام می‌‏دهیم.» اما کار‌شناسان توصیه می‌کنند که این کار را باید با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی، روشهای رنگ زدن و دقت و توجه بیشتر در مراقبت از سلامت خود و دیگران، و نیز جلوگیری از بر هم خوردن آرامش همسایه‌ها انجام دهید

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

ایده های ساده برای دکور خانه دقیقا همان چیزی است که خیلی ها از آن چشم پوشی می کنند و برای رسیدن به خانه ای شیک و دوست داشتنی، راه ها و ایده های سخت و سنگین را انتخاب می کنند

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

استفاده از نكات زير برای تبديل كردن آپارتمان يا خانه كوچك شما به يك مكان مجلل، زيبا و جادار كمك می كند " دکوراسیون خانه , دکوراسیون داخلی خانه , مدلهای دکوراسیون داخلی خانه "

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...

دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی منزل , مدلهای جدید دکوراسیون داخلی , مدل دکوراسیون

یکشنبه 10 شهریور ماه 1392  |  اطلاعات بيشتر ...
تاريخ تنظيم: یکشنبه 10 شهریور ماه 1392
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.